مزرعه – چراگاه انتقال وزارت خارجه خودروهای لوکس

مزرعه – چراگاه: انتقال وزارت خارجه خودروهای لوکس مبارزه با قاچاق وزارت امور خارجه خودروهای تشریفاتی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی دلار ۹۷۰۰ تومان! ، حال و هوای بازار بعد از اجرای بسته تازه ارزی

قیمت دلار، یورو و سکه در بازار امروز ارزان‌تر از دیروز بود. البته هر قدر به ظهر نزدیک‌تر شد، زیاد کردن قیمت در بازار مشهودتر بود و نهایتا دلار به ۹۷۰۰ تومان، یو

دلار ۹۷۰۰ تومان! ، حال و هوای بازار بعد از اجرای بسته تازه ارزی

حال و هوای بازار بعد از اجرای بسته تازه ارزی/ دلار ۹۷۰۰ تومان!

عبارات مهم : بازار

قیمت دلار، یورو و سکه در بازار امروز ارزان تر از دیروز بود. البته هر قدر به ظهر نزدیک تر شد، زیاد کردن قیمت در بازار مشهودتر بود و نهایتا دلار به ۹۷۰۰ تومان، یورو به ۱۱ هزار و ۲۰۰ و سکه تمام بهار آزادی به سه میلیون و ۴۵۰ هزار تومان رسید.

به گزارش ایسنا، در بازار امروز ارز تردد جمعیت و فروشندگان زیاد از روزهای گذشته بود و به نظر می رسید بازار ارز فعال تر از گذشته شده است هست. البته در وقت تهیه این گزارش (ساعت ۱۶) بعضی صرافی ها هنوز به طور جدی وارد عرصه خرید و فروش ارز نشده بودند و فقط سکه می فروختند. دلالان خیابانی ارز نیز دلار را ۹۴۰۰ تومان می خریدند و ۹۷۰۰ تومان جهت فروش به مردم اعلام می کردند.

دلار ۹۷۰۰ تومان! ، حال و هوای بازار بعد از اجرای بسته تازه ارزی

از سوی دیگر یورو به قیمت ۱۰ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری و ۱۱ هزار و ۲۰۰ تومان فروخته می شد. ولی دلالان خیابانی و حتی بعضی که در کنار صرافی های نیمه تعطیل خود معامله می کردند، از اوج رفتن قیمت دلار و یورو راضی نبودند؛ آیا که به گفته آن ها نخستین قیمت امروز جهت دلار ۹۳۰۰ تومان و جهت یورو ۱۰ هزار و ۸۰۰ تومان بوده است.

صرافی های میدان فردوسی و خیابان های اطراف آن نیز عمدتا تعطیل بودند و حتی بعضی از آن ها به جای تابلوهای “خرید و فروش ارز نداریم”، نوشته هایی روی شیشه های صرافی خود راه اندازی کرده بودند که جهت فروش واحد صنفی خود تبلیغ کرده بودند.

قیمت دلار، یورو و سکه در بازار امروز ارزان‌تر از دیروز بود. البته هر قدر به ظهر نزدیک‌تر شد، زیاد کردن قیمت در بازار مشهودتر بود و نهایتا دلار به ۹۷۰۰ تومان، یو

برخی از صرافی ها که در تابلوهای خود فقط قیمت سکه را اعلام کرده بودند و مشخص بود که فقط سکه امامی معامله می کنند، این سکه را به قیمت ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تا ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان می خریدند و آن را ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تا ۳ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان می فروختند. همچنین قیمت خرید نیم سکه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت فروش آن یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان بود و ربع سکه نیز ۷۵۰ هزار تومان خریداری و ۸۵۰ هزار تومان فروخته می شد.

البته در گوشه و کنار این بازار، ماموران جهت حفظ امنیت بازار حضور داشتند و شرایط کلی بازار فضای نسبتا آرامی را از بابت حضور مردم نسبت به روزهای دیگر تجربه می کرد، ولی همچنان بازار فردوسی در حال نیمه تعطیل قرار داشت و حتی آن هایی که صرافی هایشان باز بود نیز جواب سربالا می دادند.

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | خیابانی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs