مزرعه – چراگاه انتقال وزارت خارجه خودروهای لوکس

مزرعه – چراگاه: انتقال وزارت خارجه خودروهای لوکس مبارزه با قاچاق وزارت امور خارجه خودروهای تشریفاتی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار اجتماعی آب مشترکان پرمصرف قطع می‌شود؟

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با قوه قضاییه به منظور برخورد با مشترکان پر مصرف و انشعابات غیر مجاز مذاکراتی را داشته ایم که بع

آب مشترکان پرمصرف قطع می‌شود؟

آب مشترکان پرمصرف قطع می شود؟

عبارات مهم : ایران

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با قوه قضاییه به منظور برخورد با مشترکان پر مصرف و انشعابات غیر مجاز مذاکراتی را داشته ایم که بعد بررسی میزان بارش ها و میزان مصرف بعد ازاخذ مجوزهای مورد نیاز نسبت به مقابله اقدام خواهیم کرد.

علیرضا نوذری پور در گفت وگو با ایسنا با اشاره به کم کردن ۵۰ درصدی بارندگی ها در کشور گفت: تلاش ما این است که با اجرای تمهیدات مورد نیاز تابستان امسال را بدون مسئله پشت سر بگذاریم ولی نگرانی مهم ما جهت سال آینده است.

وی با بیان اینکه استفاده از منابع سطحی موجب شده است تا ما از هم اکنون جهت تامین نیاز آبی سال ۹۸ نگرانی داشته باشیم، اظهار کرد: این عنوان موجب شد تا شورای مدیریت بحران و کمیته توزیع و مصرف را در شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران راه اندازی کنیم.

آب مشترکان پرمصرف قطع می‌شود؟

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اقداماتی که در این زمینه انجام می شود، عنوان کرد: تسریع در اجرای پروژه ها و اجرای برنامه های مقابله با مشترکان پرمصرف می تواند راهی جهت گذر از چالش های فعلی حوزه آب باشد.

به گفته نوذری پور، جهت این مهم با استانداری صحبت شده است و قرار است که در حوزه مقابله با مشترکان پرمصرف شاهد همکاری استانداری در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران باشیم. علاوه بر این نیز طبق صحبت های وزیر با استاندار تصمیم بر آن شد تا کارگروه سازگاری با کم آبی در تمام استان ها ایجاد شود.

قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با قوه قضاییه به منظور برخورد با مشترکان پر مصرف و انشعابات غیر مجاز مذاکراتی را داشته ایم که بع

وی با بیان ایکه در حال حاضرسدهای شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران اوضاع خوبی ندارند گفت: امید می رود با مدیریت مصرف و همکاری مشترکان بتوانیم تابستان را بدون هیچ مشکلی پشت سر بگذاریم.

چندی پیش نیز وزیر نیرو اعلام کرد با توجه به اوضاع بارش ها در تابستان امسال آینده نگری می شود ۳۳۴ شهر با جمعیت حدود ۳۵ میلیون نفر در معرض تنش آبی قرار بگیرند.به گونه ای که ۱۶۵ شهر با جمعیت ۱۰.۵ میلیون نفر در اوضاع زرد، ۶۲ شهر با جمعیت ۶.۸ میلیون نفر در اوضاع نارنجی و ۱۰۷ شهر با جمعیت ۱۷.۲ میلیون نفر در اوضاع قرمز و مجموعا این ۳۳۴ شهر در معرض تنش آبی قرار خواهند داشت.

همین عنوان موجب شد تا مدام وزیر نیرو به مشترکان و مدیران خود نسبت به تامین منابع آبی و اجرای تمهیدات مورد نیاز هشدار دهد.

آب مشترکان پرمصرف قطع می‌شود؟

واژه های کلیدی: ایران | جمعیت | میلیون | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs